گزیده اخبار
شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 11:17

معرفی دوره های سینمای دیجبتال مجتمع فنی تهران ( نمایندگی گیلان ) مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 96203319 شناسه خبر : 96203319

سینمای دیجیتال برگزار کننده دوره های تدوین فیلم 

 

آفتاب شمال : دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران با گردهمایی گروهی از متخصصان و هنرمندان آشنا با علوم روز سینما و عکاسی با رویکردی نو به دنیای هزاره سوم و فناوری روز دیجیتال اقدام به برگزاری دوره های کاربردی تخصصی برای متخصصین و همچنین عموم جامعه با هدف تربیت نیروهای متخصص ، کارآمد و اعتلای فرهنگی و هنری جامعه کرده است. آموزش علوم عکاسی و سینمایی در عصر حاضر از آنجا اهمیت می یابد که هنرمند چندی بعد از شروع کار خود نیاز به مطرح شدن ، دیده شدن و جدی گرفته شدن آثار خود را احساس میکند.چه بسیار بودند و هستند هنرمندانی که با قریحه و عشق پا به عرصه عکاسی و فیلم سازی و... گذاشتند اما در میانه راه به سبب عدم توجه کافی به آموزش آکادمیک و مدون به بیراهه رفتند.عکاسی ، فیلم سازی و شاخه های وابسته ، گذشته از هنر بودنشان را علم بدانیم و بخوانیم.
دوره های سینمای دیجیتال عبارتند از

 عکاسی دیجیتال 

 کرگردانی فیلم کوتاه
 کارگردانی برای رسانه های دیجیتال
 ساخت فیلم کوتاه
 تصویربرداری ساخت فیلم کوتاه
 اصول هنری تدوین
 فتوشاپ در تدوین
 افترافکت after affect
 ادیوسEdius 
 کارگاه تدوین فیلم – پریمیر
 رتوش عکس
مفتخریم با مشاوره رایگان برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های کارگردانی ، هنر ، عکاسی ، ...... دیدی نو برای این افراد با رویکرد نیاز بازار امروز فراهم آوریم.
علاقمندان جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشتر در رابطه دوره های سینمای می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران استان گیلان ، دپارتمان سینمای دیجیتال و یا با شماره تماس 01333778607 الی 9 داخلی 117دپارتمان تماس حاصل فرمایند.

دانش پذیران همچنین می توانند از طریق شبکه های اجتماعی اخبار دپارتمان را دنبال کنند
Telegram.me/mftfanni
Instagram.com/mftgilan

 

بازدید 538 بار