دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 08:47

ه منظور تقویت و پایداری شبکه و تعدیل بار: پست سیار63/20 کیلوولت سلیمانداراب رشت برقدار شد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 96203235 شناسه خبر : 96203235

با هدف تقویت و پایداری شبکه فوق توزیع جنوب شهر رشت، پست سیار63/20 کیلوولت سلیمانداراب رشت برقدار و در مدار قرار گرفت


به گزارش آفتاب شمال : مهندس «محمد افتخاری» مجری طرح پستهای معاونت طرح وتوسعه شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و رابط روابط عمومی در خصوص این پروژه زیربنایی گفت: پست سیار63/20 کیلوولت شرکت برق منطقه ای گیلان با هدف تقویت و پایداری و تعدیل بار شبکه فوق توزیع و توزیع جنوب شهر رشت ، در منطقه سلیمانداراب وحد فاصل پستهای سیادتی و طالقانی استقرار یافت و برقدار شد.
مجری طرح پستهای معاونت طرح وتوسعه شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با بیان اینکه اعتبار این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال بوده، در خصوص مشخصات فنی پروژه گفت:
این پست با ظرفیت 15 مگا ولت آمپر، دارای یک فیدر خط 63 کیلوولت، یک فیدر ورودی و4 فیدر خروجی 20 کیلوولت با سیستم کنترلی از نوع سنتی (Conventional) می باشد.
مشاور طرح، شرکت مهندسین مشاور دریاپالا،نظارت کارگاهی آن مستقیما توسط مجری طرح پستهای معاونت طرح و توسعه و پیمانکار طراح، سازنده ومجری پروژه، شرکت ترانس پست پارس بوده است.
گفتنی است که پستهای سیار بدلیل ماهیت وجودی ( سیار بودن ) قابلیت جابجایی سریع و استقرار در محلهای مورد نیاز به منظور تقویت و پایداری شبکه را دارا بوده و هزینه ساخت و زمان کمتری را شامل می شود.

بازدید 834 بار