سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 11:07

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان تاکید کرد؛برخوردی جدی با تخلف در امر ساخت و ساز صورت گیرد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر :98303774 شناسه خبر :98303774

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان تاکید کرد؛برخوردی جدی با تخلف در امر ساخت و ساز صورت گیرد


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: نباید اجازه دهیم هویت روستاهای‌مان از بین برود و لازم است با هرگونه تخلف در امر ساخت و ساز، بطور جدی برخورد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ علی اوسط اکبری مقدم در جلسه آغاز فعالیت شبکه نظارت روستایی استان که با حضور مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و جمعی از مدیران استانی ، شهرستانی و دهیاری های تابعه برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به محدودیت های ابزاری دستگاه های اجرایی، پروژه های روستایی از حیث اجرا و نظارت با چالش های متفاوتی نسبت به پروژه های شهری مواجه هستند.

وی با اشاره به وجود بیش از ۵۰ هزار پروژه روستایی در حال اجرا در کشور، بر لزوم تشدید نظارت بر پروژه های عمرانی و زیرساختی تاکید و خاطرنشان کرد: ایجاد شبکه نظارت روستایی در این بخش می تواند نقشی تعیین کننده و محوری ایفا کند و ارتقاء کمی و کیفی پروژه ها و جلوگیری از هدر رفت منابع را به دنبال دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به موقعیت اقلیمی استان و پراکنش روستایی موجود در این منطقه بیان کرد: به لحاظ موقعیت راهبردی و مکان نگاری (توپوگرافیک) استان، وجود سیستم شبکه نظارت روستایی اهمیت ویژه ای دارد.

اکبری مقدم با اشاره به آثار منفی عدم نظارت صحیح بر روند اجرایی پروژه های عمرانی، تاکید کرد: در حوزه مسائل فنی با هیچکس تعارف نداریم و ضرورت دارد کارشناسان فنی دقت نظر بیشتری داشته باشند.

گالری عکس مرتبط جلسه آغاز فعالیت شبکه نظارت روستایی استان با حضور مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان

بازدید 397 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 11:09