چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 09:23

نوبخت:پرداخت کل مطالبات ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی کادر درمان مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 99203829 شناسه خبر : 99203829


رئیس سازمان برنامه و بودجه در ابلاغیه‌ای از پرداخت کل مطالبات ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی کادر درمان و آموزش پزشکی خبر داد

 

به گزارش آفتاب شمال به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در ابلاغیه آقای محمدباقر نوبخت آمده است: در اجرای مجوز مقام معظم رهبری مورخ 1399/1/14 ، اعتبار یاد شده از محل منابع یک میلیارد یورویی صندوق توسعه ملی ابلاغ می شود تا با رعایت قوانین و مقررات ذی ربط اقدام شود. بدیهی است این اعتبار به صورت سایر منابع و در چارچوب موافقت نامه با سازمان برنامه بودجه به مصرف خواهد رسید.
همچنین در ادامه این ابلاغیه آمده است: تخصیص اعتبار این ابلاغیه به میزان صد در صد و از محل حساب مربوط، نزد خزانه داری کل کشور قابل پرداخت است ضمن اینکه خزانه داری کل در صورت کفایت نداشتن نقدینگی حساب یاد شده باید منابع لازم را از محل نقدینگی موجود به صورت تنخواه گردان، تامین و پرداخت نماید تا در سریع ترین زمان، با واریز نقدینگی ذی ربط از سوی بانک مرکزی‏، تنخواه یاد شده تسویه شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین در یادداشتی در فضای مجازی نوشت: در ادامه پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان برای تامین بودجه معوقات و کارانه کادر درمان تا پایان سال ۹۸، عصر امروز پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر از محل منابع صندوق توسعه ملی برای این منظور تخصیص داده شد؛ خوشبختانه به این ترتیب تمامی معوقات کارانه‌ها تسویه شد.

 

بازدید 206 بار