گزیده اخبار
شنبه, 20 دی 1399 ساعت 14:04

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: در صورت صرفه جویی مصرف گاز توسط مردم، محدودیت گاز صنایع استان برطرف می شود مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه حبر :99203858 شناسه حبر :99203858

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: در صورت صرفه جویی مصرف گاز توسط مردم، محدودیت گاز صنایع استان برطرف می شود


مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: در صورت صرفه جویی مصرف گاز توسط مردم، محدودیت گاز صنایع استان برطرف می شود


روز سه شنبه 16 دیماه جلسه بررسی وضعیت مصرف گاز مشترکین صنعتی عمده و پرمصرف گیلان با حضور رئیس سازمان صمت استان گیلان در سالن کنفرانس مدیریت عامل گاز گیلان برگزار شد.

به گزارش آفتاب شمال – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در دیدار با رئیس سازمان صمت استان اظهار داشت: محدودیت گاز برخی از صنایع پرمصرف استان با هدف حفظ پایداری جریان گاز مشترکین خانگی صورت گرفته است و در صورت صرفه جویی در مصرف گاز توسط مردم استان، در اسرع وقت نسبت به رفع محدودیت مصرف گاز صنایع اقدام خواهد شد.

حسین اکبر بیان کرد: شرکت گاز همواره حامی بخش تولید و صنعت استان بوده و خواهد بود و در همین راستا تلاش می کنیم تا با همکاری مستمر با سازمان صمت نسبت به رفع مشکلات و محدودیت های صنایع استان اقدام نماییم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه بیان کرد: وضعیت مصرف گاز صنایع بصورت مستمر مورد بررسی و پایش قرار می گیرد تا درخصوص وصل و یا اعمال محدودیت بر روی آنها اقدام شود.

همچنین در این دیدار فرهاد دلق پوش رئیس سازمان صمت استان گیلان ضمن قدردانی از همکاری شایسته شرکت گاز با سازمان صمت، بر رفع موانع تولید بدون افت فشار و قطع گاز مردم تاکید کرد.

رئیس سازمان صمت استان گیلان اظهار داشت: محدودیت مصرف گاز اعمال شده به صنایع فرصتی برای این مشترکین است تا نسبت به راه اندازی سیستم سوخت دوم در کسب و کار خود اقدام نمایند.

در همین راستا وضعیت مصرف سوخت 93 واحد صنعتی عمده استان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا با حفظ پایداری جریان گاز مشترکین خانگی، نسبت به رفع محدودیت گاز برخی از صنایع اقدام گردد.

 

بازدید 144 بار