گزیده اخبار
شنبه, 20 دی 1399 ساعت 15:00

مانور قطع خطوط مخابراتی و ارتباط داده شرکت گاز در شرایط بحران برگزار شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 99203861 شناسه خبر : 99203861

مانور قطع خطوط مخابراتی و ارتباط داده شرکت گاز در شرایط بحران برگزار شد


به گزارش آفتاب شمال  – مانور قطع خطوط ارتباطی و مخابراتی مرتبط با امداد و خدمات رسانی شرکت گاز استان گیلان بصورت هماهنگ در سطح استان برگزار شد.

علی صفایی رئیس واحد مخابرات شرکت گاز استان گیلان در این خصوص گفت: مانور هماهنگ قطع خطوط ارتباطی با هدف ارتقا پشتوانه لجستیک شرکت گاز استان گیلان در شرایط بحران های احتمالی برگزار گردید.

رئیس واحد مخابرات شرکت گاز استان گیلان افزود: هدف از اجرای این مانور اجرای تمهیدات جایگزین شرایط نرمال می باشد که مهم ترین این موارد، جایگزینی یکپارچه شبکه ارتباطات رادیویی با خطوط ارتباطی امدادی است.

صفایی ادامه داد: ارائه خدمات مطلوب و به موقع امدادی مستلزم ارتباط دو جانبه مشترکین و مرکز پیام اداره گاز استان (برون سازمان) و همچنین ارتباط این مرکز با ادارات شهرستان و واحد های مستقر در سطح استان(درون سازمان) است، لذا واحد مخابرات به عنوان متولی این حوزه، طی این مانور ضمن بکارگیری تجهیزات پشتیبان و شناسایی کمبود های شبکه جایگزین رادیویی (با تاکید بر استفاده از بیسیم)، ارتباطات پایدار بخش درون سازمانی را به نحو مطلوبی تقویت خواهد کرد.

وی در پایان از کلیه دست اندرکاران این مانور از قبیل معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت بهره برداری، روسای بهره برداری مرکز استان و شهرستان ها، همکاران مرکز پیام و کلیه همکارانی که در سراسر استان واحد مخابرات را در اجرای این مهم یاری رساندند، تشکر و قدردانی نمود.

 

بازدید 148 بار