یکشنبه, 07 مهر 1398 ساعت 10:46

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان؛ آموزش اعضای هیئت بازرسی در راستای برخورد با تخلفات انتخاباتی مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 98203757 شناسه خبر : 98203757

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان؛آموزش اعضای هیئت بازرسی در راستای برخورد با تخلفات انتخاباتیمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان گفت: اعضای هیئت بازرسی انتخابات آموزش‌های بیشتری می‌بینند تا با تخلفات برخورد شود.

به گزارش آفتاب شمال ؛ علی اوسط اکبری مقدم در جلسه ستاد انتخابات استان گیلان با تقدیر از فرمانداران به جهت همکاری مطلوب در روند آموزش بازرسان انتخابات، گفت: اعضای هیئت بازرسی انتخابات در شهرستان ها انتخاب و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

مهندس علی اوسط اکبری مقدم به پیش‌بینی تمهیدات لازم و مقدمات مورد نیاز در حوزه بازرسی انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: بازرس‌های ویژه نیز از بین مدیران حوزه استانداری که تجربه خوبی در برگزاری انتخابات داشته‌اند، انتخاب شده است.

وی خاطرنشان کرد: اطمینان‌بخشی به مردم در راستای حسن اجرای قوانین و مقررات از زمان ثبت نام تا اعلام نتایج از وظایف هیئت‌های بازرسی انتخابات است.

 

بازدید 655 بار