شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 00:24

استاندار گیلان :یادمان میرزا کوچک جنگلی ماه های اینده در محل شهادت وی نصب می شود مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر ک 96203245 شناسه خبر ک 96203245

استاندار گیلان گفت : یادمان متناسب با جایگاه واصالت میرزای بزرگ جنگلی ماه های اینده در محل شهادت وی نصب می شود

 

به گزارش آفتاب شمال ،دکتر نجفی در جریان بازدید از مشهد میرزا کوچک جنگلی در ییلاق آلاله پشته ماسال گفت : میرزا کوچک جنگلی به عنوان روحانی مبارز شهید که مایه افتخار برای مردم گیلان و کشور روحانیت اصیل انقلابی است، که به پاسداشت یاد میرزا کوچک جنگلی در این مکان حضور یافتیم .

وی افزود :طرحی المانی متناسب با جایگاه واصالت میرزای بزرگ جنگلی آغاز شده است.

دکتر نجفی افزود : این یادمان درماه های آینده با همکاری فرمانداری ماسال ،ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی و گردشگری در این مکان نصب خواهد شد .

وی به تلاش های صورت گرفته برای آسفالت راه دسترسی به مشهد میرزاکوچک جنگلی اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه36 کیلومتر از فاصله 42 کیلومتری تا محل شهادت میرزا کوچک آسفالت است و پیگیر هستیم 6 کیلومتر باقی مانده نیز آسفالت شود.

دکتر نجفی افزود : بازدید از مشهد میرزاکوچک علاوه بر بهره بردن از زیبایی های ییلاقات ماسال ترویج گردشگری مذهبی ،انقلابی ،ملی و حماسی است.

استاندار گیلان با اشاره به ابتکار فرمانداری ماسال در تمیز نگهد اشتن مسیرییلاقی شهرستان افزود :وظیفه داریم بستر لازم برای گسترش گردشگری را فراهم کنیم تا هم مردم به راحتی از فضای گردشگری موجود در استان بهره ببرند، هم امکان اقتصادی برای مردم منطقه فراهم شود.

وی مبحث گردشگری را بسیار مهم قلمداد و تصریح کرد: در سال جاری برنامه های جدی برای تقویت این حوزه که موجب ایجاد اشتغال در بین جوانان عزیز استان گیلان می شود داریم.

 

بازدید 870 بار