سه شنبه, 22 مرداد 1398 ساعت 15:36

رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در جلسه پدافند غیر عامل :سال آبی موفقی را پشت سر گذاشتیم مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 98203333 شناسه خبر : 98203333

رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در جلسه پدافند غیر عامل :سال آبی موفقی را پشت سر گذاشتیم

به گزارش آفتاب شمال  : وحید خرمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در جلسه پدافند غیر عامل با حضور مدیران ارشد صنعت آب و برق و انرژی ، مدیریت بحران استانداری گیلان و دیگر مدیران مرتبط گفت : سال آبی موفقی را پشت سر گذاشته ایم. خرمی افزود : سال زراعی ای که به اتمام رسید یکی از بهترین سالهاییست که پشت سر گذاشته ایم اما این مهم را نباید از یاد ببریم که ما نمی توانیم زیاد از اندوخته اب استان خرج کنیم و در عین حال هم زیاد نمی توانیم آن را نگه داریم و این مهم نشان می دهد که به لحاظ بایسته های پدافند غیر عامل باید در این خصوص بسیار هوشمندانه عمل کنیم .

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان ادامه داد : به یاد داریم که زیادی آب پشت سدها سیل را به وجود آورد ، همچنین در سالهای دور کمبود آب هم همگان را به سختی می انداخت.


وی گفت : در حال حاضر تصمصم گیری در خصوص اینکه از مهر ماه امسال چه مقدار آب را باید پشت سد سفیدرود برای سال آینده نگه داریم خود چالشی است که نیازمند برنامه ریزی دقیق ما در آب منطقه ای گیلان است.


رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت : ما معتقدیم که سال گذشته را آب منطقه ای گیلان به لطف خدا و با کمک تیم حرفه ای خود و همراهی سایر دستگاهها از جهاد و کشاورزی گرفته تا سازمان هواشناسی و استانداری گیلان و مدیریت بحران به خوبی مدیریت کرده ایم و فقط در معدود نقاطی مشکل نبود زیر ساخت های لازم برای انتقال آب وجود داشته است.


وحید خرمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در پایان گفت: امیدوارم سال آینده آبی سال نرمالی برای گیلان باشد و از برکات الهی همچنان بهره مند باشیم.

بازدید 530 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 مرداد 1398 ساعت 15:47