چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 10:28

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تأکید رهبر معظم بر نقش مهم خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب خواستار رعایت اخلاق حرفه‌ای شد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 98203736 شناسه خبر : 98203736

در نشست با خبرنگاران مطرح شد:نقش مهم خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب/لزوم رعایت اخلاق

  به گزارش آفتاب شمال ، سردار محمد عبدالله‌پور عصر سه‌شنبه در بزرگداشت روز خبرنگار که در سالن نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان برگزار شد با اشاره به آغاز دومین دوره عمر چهل ساله انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب ایران حرکتی عظیم، عجیب و افسانه‌ای توسط مردم است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آینده بشریت به بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم گره خورده است، افزود: بیانیه گام دوم‌ انقلاب تشکیل دهنده تمدن و زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج) و حاصل بصیرت، وحدت و رهبری در انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تأکید مقام‌ معظم رهبری بر هفت محور در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: ایران در بخش تولید علم از زمان طاغوت دچار عقب افتادگی شده است که باید این خلأ پر شود.

سردار عبدالله‌پور بر ضرورت رعایت اخلاق مداری تأکید و تصریح کرد: پیشرفت یک جانبه علم بدون وجود اخلاقیات فایده‌ای ندارد و حاصل پیشرفت بدون معنویت و اخلاق، جنایت مدعیان دموکراسی است.

وضعیت در مبارزه با فساد به دلیل ساختار غلط قابل قبول نیست

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب به نقش خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه، بیان کرد: در راه مبارزه با فساد بدلیل ساختار نامناسب نمره قابل قبولی نداریم مسئولان همچنان برای حل مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم اقدام مناسبی انجام نداده‌اند.

سردار عبدالله‌پور حفظ استقلال و آزادی کشور، عزت ملی و مرزبندی با دشمنان و ترویج سبک‌ زندگی اسلامی و ایرانی را از جمله موارد مورد تأکید رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: آموزش و مراقبت از نیروهای سپاه شامل سربازان، سپاهیان، عملکرد قابل توجه سپاه قدس در حوزه امنیت و مسئله دفاعی کشور از جمله ماموریت‌های سپاه قدس گیلان است.

تاسیس گردان‌های سایبری در گیلان

وی با بیان اینکه فضای مجازی باید توسط نیروهای انقلابی اداره شود، گفت: تاسیس گردان‌های سایبری در هر شهر و اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام جریانات ضد انقلابی بویژه مبارزه با فساد در بدنه‌های دولتی از جمله اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه سوء تدبیر مسئولان عامل مهم مشکلات معیشتی است، ادامه داد: ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومان در استان گیلان و همچنین ساخت و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی در منطقه سیل زده گمیشان گلستان توسط سپاه قدس بخشی از فعالیت این نهاد است که ۳۵ واحد مسکونی تا هفته دولت تحویل داده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه خودکفایی در قلمرو غذایی یکی از وظایف سپاه پاسداران بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب است، اظهار کرد: آبادانی سه دهستان در شهرستان‌های رودبار، املش، تالش، اجرای طرح همگام با کشاورز، به خودکفایی رسیدن در دانه های روغنی و ایجاد امنیت غذایی از جمله این اقدامات است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به قاچاق و با بیان اینکه خوشبختانه ایران از نظر اقتصادی ضعف ندارد، گفت: اگر مافیای قاچاق در بخش‌های مختلف که ریشه اکثریت آنها تسهیلات بانکی است وجود نداشته باشد طی دو سال در بسیاری از حوزه‌ها می توانیم به خودکفایی برسیم.

 

بازدید 457 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 10:34