گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

دوشنبه, 01 بهمن 1397 ساعت 13:54

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر کرد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 97203631 شناسه خبر : 97203631

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با حضور در درمانگاه نفت از پرستاران و کلیه پرسنل زحمتکش این مجموعه تقدیر بعمل آورد

 

به گزارش آفتاب شمال  ؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان و هیئت همراه با حضور در درمانگاه صنعت نفت ضمن دیدار با دکتر نوریان رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور و کارکنان درمانگاه، از پرستاران آن مجموعه با اهدای لوح تقدیر تجلیل نمود.

در این مراسم حسین اکبر با اشاره به اهمیت نقش پرستار گفت: پرستاران مایه آرامش بیماران هستند و همکاران و خانواده شرکت گاز از مجموعه بهداری و بهداشت رضایت دارند و این مجموعه را از خود می دانند.

وی با اشاره به رسالت حضرت زینب (س) گفت: همانطور که می دانیم اگر حضرت زینب نبود پیام عاشورا به درستی در تاریخ منتقل نمی شد و زندگی و رفتار آن حضرت باید در میان تمام پرستاران سرمشق قرار گیرد

اکبر با اشاره به شرایط فعلی جامعه، بر لزوم همبستگی بیشتر سازمان ها در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم تاکید کرد و گفت: باید همه تلاش نمائیم تا با ارائه خدمات صادقانه به مردم نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب سازیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به ارزیابی اخیر تعالی در شرکت گاز استان گفت: خوشبختانه در مجموعه شرکت گاز اقدامات خوبی در جهت کیفی سازی ارائه خدمات به مردم و مشترکین صورت گرفته است و برای مجموعه همکاران هم اقداماتی را انجام داده ایم ولی لازم است تا با ارتباط بیشتر با مجموعه های مختلف همکاران، حرف های آنها را بشنویم و نسبت به اصلاح اموری که امکان دارد اقدام نمائیم.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای دکتر نوریان و مجموعه بهداشت و درمان گیلان ابراز امیدواری نمود تا این قبیل برنامه ها باعث افزایش سطح کیفی ارائه خدمات از سوی پرسنل بهداری به همکاران پرتلاش صنعت نفت و گاز شود.

در ادامه نوریان رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور ضمن تشکر از حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز با اشاره به نام گذاری سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) به روز پرستار ابراز امیدواری نمود که همه پرستاران به تأسی از الگوی خود حضرت زینب (س) با صبر و بردباری بیشتر در خدمت بیماران باشند.

وی با اشاره به حمایت مدیران گاز و نفت در استان از مجموعه بهداشت و درمان گفت: هدف این مجموعه ارائه خدمات با بالاترین کیفیت است البته در این راه نواقصی هم هست که باید در سایه تعامل و همکاری حل و فصل شود.

دکتر نوریان در پایان ضمن تجلیل از مجموعه بهداشت و درمان ، همکاری با آنان را افتخاری برای خود دانست و گفت: امیدواریم در سایه همکاری و تعامل بیشتر بتوانیم خدمات شایسته ای را به خانواده صنعت گاز ارائه نمائیم.

 

بازدید 555 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 01 بهمن 1397 ساعت 13:55