گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

چهارشنبه, 22 اسفند 1397 ساعت 15:21

از دانایی تا دارایی در شهرستان رودسر مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 9720306568 شناسه خبر : 9720306568

با همکاری فرماندار رودسر، برگزاری اردوی یک روزه فناوری-کارآفرینی شهرستان رودسر 


به گزارش آفتاب شمال : این اردوی یک روزه با هدف توانمندسازی و زمینه سازی رشد و شکوفایی ظرفیت های دانشجویان، دانش آموختگان و صاحبان کسب و کار بومی مجموعه رویدادهای از دانایی تا دارایی در شهرستان رودسر برگزار شد.

اردوی فناوری – کارآفرینی به مدت یک روز در تاریخ ۱۹ اسفند ۹۷ در کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد برگزار شد. در این اردوی یک روزه شرکت کنندگان رویداد با تکیه بر آموخته های خود در ۴ کارگاه قبلی و در قالب ۱۲ ساعت کار فشرده، ضمن طرح ایده و تشکیل تیم با راهنمایی اساتید حرفه‌ای و کارشناسان متخصص پارک علم و فناوری گیلان، مدل کسب و کار خود را تدوین نمودند.

ایده های برتر و منتخب این اردوی کارآفرینی پس از تایید در شورای فناوری پارک علم و فناوری گیلان از امکان استقرار در پارک علم و فناوری شهرستان رودسر بهره مند و از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

مجموعه کارگاه های از دانایی تا دارایی با همکاری فرمانداری و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و با پذیرش حدود ۲۰۰ نفر در قالب ۴ کارگاه ۴ ساعته در حوزه های ایده‌پردازی، خلاقیت و اعتبارسنجی ایده در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۷ و کارگاه های تیم سازی و بوم مدل کسب و کار نیز در تاریخ ۸ اسفند ۹۷ برگزار شد.

بازدید 515 بار