گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 09:59

فراخوان ارسال مقالات به مناسبت روز شهرداری ها (۱۴تیرماه) مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 99203802 شناسه خبر : 99203802

فراخوان ارسال مقالات به مناسبت روز شهرداری ها (14تیرماه) به مناسبت فرا رسیدن روز شهرداری ها؛ علاقمندان می توانند مقالات خود را برای شهرداری رشت ارسال کنند


به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت در نظر دارد در راستای برگزاری مراسم روز شهرداری ها در شهر رشت، جهت شناسایی، ارزیابی و بهره برداری از ظرفیت های علمی و پژوهشی، اقدام به دریافت مقالات و قدردانی از فرهیختگان برتر در خصوص مباحث مرتبط با مدیریت شهری، خدمات و وظایف شهرداری ها (موضوع ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها) نماید.

از پژوهشگران علاقمند جهت شرکت در این فراخوان دعوت به عمل می­آید مقالات جدید یا پذیرفته شده خود را حداکثر تا پایان وقت اداری ۹۹/۴/۱۰ به اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل نمایند. در این راستا می بایست مقالات جدید، طبق فرمت ارائه شده و مقالات پذیرفته شده قبلی همراه با مستندات مربوطه ارسال گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده پوستر فراخوان، به آدرس pajoohesh.rpcrasht.ir مراجعه گردد.

 

 

بازدید 278 بار