مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

دوشنبه, 20 مرداد 1399 ساعت 09:48

جذب بیش از 4 هزار مشترک جدید گاز در گیلان مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 992032 شناسه خبر : 992032

جذب بیش از 4 هزار مشترک جدید گاز در گیلان

 

شرکت گاز استان گیلان در تیرماه سال جاری، بیش از 4 هزار و 350 مشترک جدید گاز جذب نموده است.
به گزارش آفتاب شمال  – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر جذب بیش از 4 هزار و 350 مشترک جدید در تیرماه امسال اظهار داشت: این تعداد مشترک جدید نسبت به مدت مشابه سال گذشته بالغ بر 35 درصد افزایش یافته است.
وی افزود: با جذب این تعداد مشترک جدید، مجموع مشترکین گاز در استان گیلان به یک میلیون و صد و ده هزار مشترک افزایش یافته است.
مهندس اکبر با بیان اینکه هم اکنون تمام شهرها و 2 هزار و 35 روستای گیلان بهره مند از گاز طبیعی می باشند، اظهار داشت: این شرکت با وجود نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی در استان و توجه بر کیفی سازی خدمات، همچنان با همت تمام درجهت گازرسانی به روستاهای باقیمانده واجدالشرایط تلاش می نماید.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در همین راستا از اجرای عملیات گازرسانی به 24 روستای صعب العبور و کوهستانی استان خبر داد و گفت: با تکمیل عملیات و گازدار شدن این روستاها، بیش از 550 خانوار به مجموع مشترکین گاز در استان افزوده خواهد شد و درصد بهره مندی گاز روستایی به 95.5 درصد خواهد رسید.
وی خاطرنشان ساخت: وظیفه شرکت گاز حفظ پایداری و ایمنی جریان گاز تا درب منازل مشترکین می باشد و وظیفه رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل و تجهیزات گازسوز استاندارد در داخل منازل برعهده مشترکین محترم می باشد.
مهندس اکبر در خاتمه ابراز امیدواری نمود تا با رعایت این مهم شاهد بروز هیچگونه حادثه برای مردم عزیز گیلان نباشیم.

بازدید 564 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 مرداد 1399 ساعت 09:53