گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:50

به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی؛ حضور سرپرست شهرداری رشت،جمعی از اعضای شورا و جمعی از آتش نشانان در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس گیلان مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
شناسه مطلب :9920343825 شناسه مطلب :9920343825

به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی؛ حضور سرپرست شهرداری رشت،جمعی از اعضای شورا و جمعی از آتش نشانان در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس گیلان


به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی؛ حضور سرپرست شهرداری رشت،جمعی از اعضای شورا و جمعی از آتش نشانان در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس گیلان سرپرست شهرداری رشت،جمعی از اعضای شورا و جمعی از آتش نشانان شهرداری رشت به مناسبت هفتم مهر،روز آتش نشانی با حضور در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس گیلان با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش آفتاب شمال ،به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی، ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت، محمد حسن عاقل منش و امیرحسین علوی از اعضای شورای اسلامی رشت ، جمعی از مدیران شهرداری رشت و جمعی از آتش نشانان با حضور در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس گیلان با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

 

ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک روز آتش نشانی اظهار کرد: آتش نشانان ایثارگرانی هستند که برای آسایش و امنیت مردم جان خود را در کف دست گرفته و به دل خطر می روند.

 

محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی رشت در این مراسم اظهار کرد: آتش نشانان برای حفظ امنیت، جان و مال مردم خود را فدا می کنند.

وی آتش نشانان را سفیران امنیت و آسایش عنوان کرد و افزود: آتش نشانان با وجود همه مشکلات، برای آسایش مردم جان خود را نثار می کنند.

عضو شورای اسلامی رشت خاطرنشان کرد: لباس آتش نشانی لباسی مقدس است و بعد از حادثه پلاسکو ارزش و جان فشانی های آتش نشانان بیشتر برای مردم نمایان گشت.

 

سید امیرحسین علوی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت نیز خواستار توجه ویژه به آتش نشانان شد.

وی آتش نشانان را نماد قداست دانست و افزود: مردم با مشاهده آتش نشانان آرامش و امنیت را لمس می کنند.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت با اشاره به توجه ویژه مجموعه شورای شهر به آتش نشانی بیان کرد: نگاه ویژه شورا به آتش نشانی موجب شد تجهیزات و استانداردهای سازمان آتش نشانی ترقی کنند و مردم نیز مشاهده می کنند که استانداردهای ایمنی شهر تغییر کرده است.

 

 

بازدید 182 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:51