گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

پنج شنبه, 28 اسفند 1399 ساعت 11:26

در دومین جلسه كميته عالي نظام پيشنهادهاي شرکت برق منطقه اي گیلان مطرح شد دعوت از كاركنان برای ارائه ایده ها و پیشنهادهای خلاقانه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 99203880 شناسه خبر : 99203880

در دومین جلسه كميته عالي نظام پيشنهادهاي شرکت برق منطقه اي گیلان مطرح شد: دعوت از كاركنان برای ارائه ایده ها و پیشنهادهای خلاقانه


به گزارش آفتاب شمال : دومین جلسه کمیته عالی نظام پیشنهادهای شرکت برق منطقه ای گیلان با دستور کار بررسی و تصویب پیشنهادات ارسالی از سوی کارگروه های تخصصی در تاریخ 9 اسفند سال جاری برگزار شد.
«بهمن داراب زاده» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در ابتدای جلسه مذکور با تاکید بر اهمیت موضوع نظام پیشنهادها، گفت: انتظار می رود دبیرخانه نظام پیشنهادها در شرکت فعال تر شده و همه کارکنان فارغ از سطح و جایگاه شغلی، به ارائه ایده ها و پیشنهادهای نوآورانه و خلاقانه بپردازند و طبعاً مدیریت و به طور کلی تمامی ارکان شرکت نیز در استفاده از این ایده ها مشتاقانه اقدام خواهند نمود.
در این جلسه، پس از ارائه گزارشی از پیشنهادهای دریافت شده و عملکرد "کارگروه های تخصصی نظام پیشنهادها" توسط مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری و دبیر نظام پیشنهادهای شرکت برق منطقه ای گیلان، پیشنهادهای دریافت شده توسط اعضای کمیته عالی مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.
گفتنی است که در دومین جلسه كميته عالي نظام پيشنهادها، از مجموع 26 پیشنهاد مصوب کارگروه های تخصصی، تعداد 16 پیشنهاد تصویب و تعداد 3 پیشنهاد برای بررسی بیشتر به کارگروه های تخصصی مربوطه ارجاع گردید. همچنین مقرر شد به پیشنهادهای پذیرفته شده، در چهارچوب آیین نامه نظام پیشنهادهای شرکت برق منطقه ای گیلان، پاداش مصوب پرداخت شود.

 

خبرنگار : حسین منکوئی 

بازدید 32 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 28 اسفند 1399 ساعت 11:32