مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

دوشنبه, 03 آبان 1400 ساعت 10:04

بهره برداری از فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 4083 شناسه خبر : 4083

بهره برداری از فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده


بهره برداری از فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده سرپرست شهردار رشت امروز یکشنبه ۲ آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور در پارک گیلانه، از روند اجرای فاز تکمیلی این پروژه بازدید و ضمن ارزیابی پیشرفت فیزیکی این پروژه، بر تسریع در تکمیل و بهره برداری آن تا دو ماه آینده تاکید کرد.


سرپرست شهردار رشت یکشنبه ۲ آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور در پارک گیلانه، از روند اجرای فاز تکمیلی این پروژه بازدید و ضمن ارزیابی پیشرفت فیزیکی این پروژه، بر تسریع در تکمیل و بهره برداری آن تا دو ماه آینده تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار  آفتاب شمال معصومه سیروس - علی بهارمست با بیان اینکه این پروژه به منظور افزایش سرانه فضای سبز با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال توسط منطقه یک شهرداری رشت در حال اجرا می باشد، اظهار کرد: این پارک به مساحت ۴۸۴۸ متر مربع، ۲۴۳۵ متر مربع فضای سبز، ۱۶۹۶ متر مربع کفپوش،۷۵۰ متر طول جدول گذاری و ۶۶۵ متر مربع آسفالت در نبش پل توحید به مرحله اجرا درآمده است.

 

سرپرست شهرداری رشت، پیست دوچرخه سواری، مسیر پیاده روی، اسکیت و تجهیزات ست ورزشی را از جمله امکانات این پارک عنوان نمود و اذعان داشت: این پروژه میبایست با تلاش بی وقفه و بدون توقف و تعلل در روند اجرا، در کوتاهترین زمان، تا دو ماه آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

 

گفتنی است در پایان علی بهارمست با اشاره به افتتاح این پارک در دو ماه آینده بر تکمیل پروژه آب خام ، تامین چراغهای روشنایی و کاشت گل و گیاه در فضای پارک گیلانه به جهت بهره برداری هر چه سریعتر این پارک تاکید ورزید.

 

بازدید 170 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 آبان 1400 ساعت 21:52