سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 11:50

حسین منکوئی یکی از گزینه ها ، بعنوان مشاور رسانه ای و فرهنگی شرکت سهامی آب منطقه ای استان گیلان می باشد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 96203335 شناسه خبر : 96203335

شنیده ها حاکی است حسین منکوئی یکی از گزینه ها ، بعنوان مشاور رسانه ای و فرهنگی شرکت سهامی آب منطقه ای استان گیلان می باشد .

به گزارش آفتاب شمال : شنیده ها حاکی است حسین منکوئی یکی از گزینه ها ، بعنوان مشاور رسانه ای و فرهنگی شرکت سهامی آب منطقه ای استان گیلان می باشد .او تحصیلاتی مرتبط با روابط عمومی دارد و سابقه فعالیت حرفه ای و طولانی مدت رسانه ای ایشان با رسانه ها و خبرگزاری ها از نقاط قوت نامبرده می باشد .

 

 

حسین منکوئی عضو حامیان تدبیر و امید گیلان ، سر دبیر ی پایگاه خبری تحلیلی آفتاب شمال و هفته نامه آفتاب خزر و سرپرست چندین روزنامه کشوری ، عضو خانه مطبوعات وکاندیدای چندین دوره هیات مدیره و فعال سیاسی و رسانه می در کارنامه کاری خود دارد .
دوران 17 ساله حضور او بعنوان مدیر روابط عمومی در نشریات و رسانه های استانی و تعامل گسترده با رسانه و دستگاه های دولتی و کسب موفقیت ها و دریافت جوایز متعدد در حوزه کاری و میانه رو بودن از شاخص ترین ویژگی ایشان است .
تعامل ایشان با دستگاه های اجرایی از نقاط قوت انتخاب نامبرده برای پست  مشاور رسانه ای و فرهنگی شرکت سهامی آب منطقه ای استان گیلان می باشد . وی با توجه به سابقه درخشان خود در امور رسانه ای از شانس بسیار بالایی برای تصدی این پست برخوردار است .

 

بازدید 16987 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 اسفند 1396 ساعت 13:49