جمعه, 16 فروردين 1392 ساعت 14:22

۳ هری پاتر دیگر در راه است مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خبرگزاری تسنیم: بعد از فروش جهانی ۷.۷ میلیارد دلاری هشت فیلم هری پاتر حالا برادران وارنر متوجه شده که چطور می‌تواند بار دیگر از دنیای جی کی رولینگ پول در آورد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، بعد از فروش جهانی 7.7 میلیارد دلاری هشت فیلم هری پاتر حالا برادران وارنر متوجه شده که چطور می تواند بار دیگر از دنیای جی کی رولینگ پول در آورد. در این بین خبرگزاری های سینمایی جهان هم ساکت ننشسته‌اند و در مورد این سه گانه به بحث پرداخته‌اند. یک خبرنگار در حاشیه این خبر نوشته: «به گوبلین‌های(موجوداتی که وظیفه بانکداری دنیای جادوگری را بر عهده دارند) بانک جادویی گرینگوتز بگویید که قرار است سرمایه عظیمی به بانکشان واریز شود.»

خبر خوب برای هواداران این مجموعه و جی کی رولینگ این است که برادران وارنر از خود جی کی رولینگ خواسته تا فیلمنامه این سه گانه را بنویسد. داستان نخستین فیلم به هفتاد سال قبل از ماجراهای نخستین هری پاتر بر می‌گردد. در نیویورک و داستان یک «مجیزولوژیست»( شخصی که به مطالعه موجودات جادویی می پردازد) به نام نیوت اسکمندر می‌پردازد.

این فیلم البته تنها فعالیت جدید جی کی رولینگ نیست. او فصل جدیدی بر داستانش را در وبسایت هواداری «پاتر مور» منتشر کرده است و در حال آماده کردن اقتباسی تئاتری از رمانش است تا آن را روی صحنه ببرد.

انتهای پیام/

بازدید 5717 بار