جمعه, 16 فروردين 1392 ساعت 14:23

برد پیت و ساخت فیلمی در مورد پرونده تجاوز استوبنویل مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خبرگزاری تسنیم: برد پیت و کمپانی فیلم سازی اش «پلن بی» در جدیدترین پروژه خود می خواهند سراغ یکی از پرونده های بحث برانگیز و متعدد تجاوز جنسی در آمریکا بروند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، برد پیت که در مراسم اسکار 2014 به خاطر تهیه فیلم «12 سال بردگی» موفق شد اسکار بهترین فیلم سال را از آن خودش کند در جدید ترین پروژه اش می خواهد داستان تجاوز جنسی استوبنویل را به روی پرده نقره ای ببرد. این فیلم قرار است اقتباسی از مقاله «ناشناس در برابر استوبنویل» نوشته دیوید کاشنر برای نشریه رولینگ استون باشد. این مقاله داستان هکری ناشناس را روایت می کند که موفق شد از ماجرای یک تجاوز در دبیرستان استوبنویل پرده برداری کند. دختری 16 ساله توسط دو نفر از هم مدرسه ای هایش که اتفاقا بازیکن فوتبال آنجا هم بودند مورد تجاوز جنسی قرار می گیرد. موضوعی که در مقاله رولینگ استون به تمسخر از آن یاد شده این است که هکری که فیلم این سوء استفاده جنسی را پیدا کرده مورد اتهام فدرالی قرار گرفته که می تواند به حبس بیش از 10 سالش منجر شود. این در حالی است که تجاوز کننده ها فقط به یک سال زندان محکوم شده اند.
گفته می شود این فیلم قرار است به بی عدالتی در سیستم قضایی آمریکا بپردازد. این فیلم فعلا در مرحله پیش تولید قرار دارد و کمپانی پلن بی در جست و جوی یک فیلمنامه نویس مناسب برای اقتباس از روی مقاله رولینگ استون است.

بازدید 5410 بار