دوشنبه, 03 آبان 1400 ساعت 16:16

جشنواره مطبوعات استان‌های شمالی تا پایان آبان تمدید شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 4087 شناسه خبر : 4087

جشنواره مطبوعات استان‌های شمالی تا پایان آبان تمدید شد


دبیر نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان‌های شمالی کشور از تمدید جشنواره مطبوعات شمال کشور بنا به درخواست اهالی رسانه تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ خبر داد.
به گزارش  آفناب شمال به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، علی یوسفی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان شمالی کشور گیلان، مازندران و گلستان به میزبانی مازندران، اظهار کرد: این جشنواره برای نخستین بار است که در حال برگزاری است که فراخوان آن از ابتدای شهریور ماه اعلام شد.

وی گفت: تاکنون حدود ۳۰۰ اثر در بخش های خواسته شده از جمله گزارش(خبری-تحلیلی)،مقاله،سرمقاله و یادداشت، تیتر،خبر، مصاحبه، عکس(خبری و غیر خبری)،طنز اجتماعی و کاریکاتور، طراحی و صفحه آرایی وچند رسانه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

دبیر نخستین جشنواره مطبوعات خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استانهای شمالی کشور افزود: بنا به درخواست اهالی رسانه و به منظور افزایش مشارکت و شور بیشتر، این جشنواره تا پایان آبان ماه تمدید شد.

خبرنگاران و اصحاب رسانه استان‌های مازندران، گیلان و گلستان می‌توانند آثار فاخر خود را در بخش‌های مختلف به آدرس mazandaran.pressfestival.ir ارسال کنند.

یوسفی گفت: بخش ویژه جشنواره امسال نیز با عنوان، شعار سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ (عنوان شده توسط مقام معظم رهبری) و کرونا، چالش‌ها، فرصت‌ها و دستاوردهای حوزه بهداشت و درمان در این زمینه در نظر گرفته شده است.

 

بازدید 239 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 آبان 1400 ساعت 16:17