مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

پنج شنبه, 02 بهمن 1393 ساعت 14:21

عبور دوچرخه سوار گيلاني از شهر نوفل لوشاتو با پيام محمد "ص" مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مراسم بدرقه ي ورزشكار دوچرخه سوار گيلاني به مقصد هانوفر آلمان

 

به گزارش آفتاب ايران : مراسم بدرقه ي ورزشكار دوچرخه سوار گيلاني به مقصد هانوفر آلمان و با هدف پاسداشت پرفسور مجيد سميعي با حضور نيكومنش رياست كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر رشت ، فاطمه شيرزاد ، علوي و رسولي از اعضاي شوراي اسلامي شهر رشت و معاون اداره ورزش و جوانان استان گيلان و جمعي از مسئولين برگزار گرديد.

نيكومنش رييس كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي در اين مراسم با بيان اين مطلب كه ورزشكاران مايه افتخار ما هستند گفت : اين ورزشكار عزيز و محبوب كه قصد ركاب زدن از رشت تا هانوفر آلمان را دارد قطعاً پيام مردم با فرهنگ رشت را به مردم شهرهايي كه از آن عبور خواهند كرد ، مي رساند .
نيكومنش افزود : به عنوان خادم مردم در شوراي اسلامي شهر رشت از اينكه پروفسور سميعي از شهروندان ما است افتخار مي كنم و از اين ورزشكار نيز كه اقدام به چنين كار بزرگي نموده است قدرداني مي كنم.

دكتر رسولي عضو شوراي اسلامي شهر رشت نيز در ادامه گفت : برخي مفاخر هنوز ناشناخته مانده اند و مي بايست قسمتي از تاريخ شهر مان مستندسازي گردد ، اميدواريم مرزها خطوطي كه بين انسان ها گذاشته اند را بردارند و ارتباطات فقط به نقشه هاي جغرافيايي خلاصه نشود .

در ادامه فرهود گودرزي ورزشكار دوچرخه سوار گيلاني كه با هدف ارج نهادن به جايگاه پروفسور سميعي تصميم به ركاب زدن از رشت تا هانوفر با پيام محمد "ص" پيامبر صلح و دوستي را دارند گفت : قطعاً صحبت از كسي كه مايه افتخار تمام جهان است و بنده به خاطر ايشان قصد ركاب زدن به شهر هانوفر را دارم سخت و دشوار است ، عاشقانه اين كار را شروع نموده ام و قصد ثبت در كتاب گينس را دارم و در اين راستا از همراهي تمامي كساني كه موجب گرديدند اين سفر را آغاز كنم صميمانه تشكر مي كنم.

بازدید 4188 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 02 بهمن 1393 ساعت 14:36