مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

سه شنبه, 16 آذر 1400 ساعت 14:27

تأکید بر افزایش همکاریهای دو جانبه در دیدار شهردار رشت با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 4114 شناسه خبر : 4114

تأکید بر افزایش همکاریهای دو جانبه در دیدار شهردار رشت با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان


تأکید بر افزایش همکاریهای دو جانبه در دیدار شهردار رشت با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان در دیدار سید امیر حسین علوی شهردار رشت با وحید خرّمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان موضوعات مدیریت شهری و ارتباط آن با حوزه آب منطقه ای مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش آفتاب شمال  - یکشنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۰ سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه سید حسین رضویان رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان با ایشان دیدار و پیرامون همکاری مشترک بین این دو دستگاه خدمت‌ رسان به گفتگو پرداختند.

 

در این دیدار راهکارهای افزایش تعامل بین شهرداری رشت و شرکت آب منطقه ای گیلان و هم ‌‎افزایی در زمینه موضوعات مدیریت شهری به‌ خصوص در حوزه آب منطقه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر افزایش مشارکت و همکاریهای دوجانبه تأکید شد.

 

شهردار رشت با تاکید بر لزوم همکاری و هماهنگی شهرداری و شرکت آب منطقه ای برای به سرانجام رسیدن هرچه سریعتر پروژه‌های در دست اجرا، ارتباط تنگاتنگ و همکاری این دو دستگاه را فراهم کننده رضایت مندی شهروندان دانست و ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر و گسترش همکاریها، مشکلات موجود هرچه سریعتر مرتفع گردد.

 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی شرکت آب منطقه ای در همکاری با شهرداری رشت گفت: این شرکت از اجرای طرحها و پروژه ها در حاشیه رودخانه های محدوده شهر منطبق بر قوانین و مقررات که منجر به توسعه شهری شود، استقبال خواهد کرد.

 

بازدید 184 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 آذر 1400 ساعت 14:30