مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

جمعه, 10 دی 1400 ساعت 23:22

تلاش شبانه روزی برای خدمت رسانی به مشتركین مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 4119 شناسه خبر : 4119

تلاش شبانه روزی برای خدمت رسانی به مشتركین


به گزارش آفتاب شمال : محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان در دیدار با حمید رضا امام پناهی سرپرست فرمانداری رشت به تشریح اقدامات این شرکت برای تامین برق پایدار برای مشترکین پرداخت.
هنرمند گفت: از ابتدای سال گذشته با تلاش بی شائبه و خالصانه همکاران و شناسایی نقاط حساس وحادثه خیز شبکه دو طرح بزرگ شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ،شامل طرح جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده با کابل خودنگهدار و افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط، که به ترتیب درفاز اول اجرای این طرح ۱۰۰۰ کیلومتر شبکه فرسوده با صرف هزینه ۱۲۰میلیارد تومان به کابل خود نگهدار مجهز شد و در فاز دوم نیز ۱۰۰۰ کیلومتر دیگر با اعتبار۱۴۰ میلیارد تومان و همچنین بیش از ۷۰۰ مرحله طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در سطح استان اجرا شده است.
وی افزود: در هر شرایط مجموعه کارکنان این شرکت خدمتگزار مردم بوده و با همه توان برای رفع مشکلات موجود و تامین برق مطمئن و پایدار تلاش می کنند.
همچنین حمید رضا امام پناهی در نشست با مدیر‌عامل شرکت توزیع برق ‌گیلان با اشاره به اینکه ما باید به عنوان مسئولان و خدمتگزاران مردم شرایطی را فراهم کنیم تا آن‌ها بتوانند با مسئولان ارتباط و تعامل داشته باشند، گفت:‌ تعامل و ارتباط بیشتر‌با مردم حلال مشکلات است.
سرپرست فرمانداری رشت ضمن تشکر از تلاش های کارکنان توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: 47 درصد از برق مصرفی استان به شهرستان رشت تعلق دارد، از این رو اصلاح و بهسازی ساختار شبکه توزیع برق، استفاده از کابل های خود نگهدار و توجه جدی به تقویت برق در بخش ها و روستاهای شهرستان رشت ضروری است در اولویت قرار گیرد.

 

بازدید 73 بار آخرین ویرایش در جمعه, 10 دی 1400 ساعت 23:25