استان 24 خرداد 1396 - 7 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

رئیس شورای اسلامی شهر رشت : اتمام کارهای عمرانی نیمه تمام، پیگیری مطالبات کارکنان و پیمانکاران باید در الویت کاری شهرداری قرار گیرد

 

ظهر دوشنبه درنشستی با حضور مسعود کاظمی رئیس شورا، فرانک پیشگر، فرهاد شوقی، امیرحسین علوی، حجت جذب و عباس صابر اعضای شورا، مشاوران شهرداری رشت، معاونین، مدیران مناطق پنجگانه معاونین مدیران ستادی و مدیران عامل سازمانها ، مراسم معارفه مهندس فرامرز جمشیدپور به عنوان سرپرست شهرداری رشت برگزار شد

به گزارش آفتاب شمال : رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از خدمات دو سال و اندی دکتر سید محمدعلی ثابت قدم اذعان داشت: با توجه به اینکه شورای چهارم روزهای پایانی فعالیت خود را سپری می کند، اما همچنان بحث اقتصادی و بدهکاری شهرداری ، حقوق معوقه کارکنان، پاکبانان، بازرسین و پیمانکاران مهمترین دغدغه این شورا به شمار می رود.

مسعود کاظمی با تبریک به فرامرز جمشیدپور در سمت جدید تصریح کرد: اتمام کارهای عمرانی نیمه تمام، پیگیری مطالبات کارکنان و پیمانکاران باید در الویت کاری شهرداری قرار گیرد.
وی عدم ثبات مدیریتی در شهرداری را یکی از ضعف های موجود خواند و افزود: این عدم ثبات مدیریتی در اجرای کارهای عمرانی و جاری خدشه وارد خواهد کرد.
رئیس شورای شهر، با تاکید برضرورت رعایت احترام به پیشکسوتان از سوی مدیریت شهرداری، گفت: همه ما باید احترام به پیشکسوت را الگو کاری خود قرار دهیم وحتی به بازنشستگانی که کارکرد آنان بیش از یک روز از کارکرد ماست.
مسعود کاظمی خاطرنشان کرد: شایسته است تا مدیریت ارشد شهرداری از مجموعه کارکنان شهرداری باشد.
در سالهای اخیر برخی از فعالیت های شهرداری از چشم و گوش شورا دور می ماند / شورا به عنوان عنصر واسطه با تمام توان در کنار شهرداری است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا با اشاره با اینکه بزرگترین سازمان خدمات شهری شهرداری است اظهار داشت: امروز همه ما باید فارغ از هرگونه از هیجانات و شایع پردازی ها در توسعه شهر گام های مثمر ثمری برداریم.
امیرحسین علوی با تاکید برلزوم ضرورت ثبات کاری مدیران شهری یادآور شد: نیت ورود به عرصه انتخابات پارلمان شهری تسهیل در کارهاو ارائه خدمات بهینه به شهروندان است.
وی شورا عنصر واسطه در مجموعه مدیریت شهری خواند و تصریح کرد: در سالهای اخیر برخی از فعالیت ها از چشم و گوش شورا دور می ماند.
رئیس برنامه و بودجه شورا دوره سرپرستی را دوره گذر و حساس مدیریتی دانست و اذعان داشت: امید است به نقطه ای برسیم که برای انتخاب شهردار از مدیران شهرداری بهره ببریم.
علوی با تاکید بر اینکه شورا با تمام توان در کنار شهرداری است گفت: شایسته است تا همه کارکنان و مدیران شهرداری با آرامش به کار خود ادامه دهند تا مهندس جمشیدپور در این آزمون سربلند گردد.
دکتر ثابت قدم پروژه های عمرانی قابل قبولی از خود به یادگار گذاشته است/ . پیگیری حقوق کارکنان، رانندگان و مدیران و معاونین و مطالبات پیمانکاران از اهم برنامه های سرپرست شهرداری است.

مهندس فرامرز جمشیدپور نیز با قدردانی از اعتماد اعضای شورای شهر به وی گفت: ادامه فعالیت در حوزه حمل و نقل خود حوزه بزرگی است و حفظ این سمت در کنار پذیرش سمت سرپرستی شهرداری به تنهایی میسر نخواهد شد.
سرپرست شهرداری پیگیری حقوق کارکنان، رانندگان و مدیران و معاونین را از اهم موضوعات روز شهرداری دانست و افزود: ما پروژه های زیادی چه در کف خیابانها و چه به صورت طرح برای اجرا داریم،و همچنین پیمانکاران زیادی هستند که بیش از دوسال است مطالبات خود را دریافت نکرده اند. لذا برای تحقق امورات فوق دست یاری به سوی همه همکاران و مدیران شهرداری دراز می کنم.
وی خود را شاگرد دکتر ثابت قدم خواند و تصریح کرد: دکتر ثابت قدم با پشتکار فراوان و فعالیت بیست و چهار ساعته پروژه های عمرانی قابل قبولی را از خود به یادگار گذاشته اند، که جا دارد از زحمات ایشان قدردانی شود

نویسنده
خبرنگار آفتاب شمال
مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *